טיפול באסטמה, ברונכיטיס והפרעות נשימה

אסטמה נקראת גם ברונכיטיס, גנחת הסימפונות או קצרת הנשימה לא משנה איך נקרא לה התוצאה היא זהה – הגבלה בזרימת האוויר בעץ הסמפונות שמשתנה עם הזמן או הנסיבות. למרבית הילדים יהיו תקופות שבהם תפקודי הנשימה יהיו תקינים ותקופות שבהם יסבלו מחסימה בדרכי הנשימה. התהליך המתרחש במחלת האסתמה הוא הגבלה של זרימת האוויר לריאות עקב הצרות של דרכי הנשימה וגם היווצרות בצקת וגודש של דרכי הנשימה ויצירה עודפת של ריר, ולמעשה זוהי דלקת כרונית של דרכי הנשימה. התוצאה היא ירידה ביכולת הילד לנשוף נפח אוויר תקין – מצב המצריך טיפול באסטמה. 

אחרי הכל, אין ספק כי כל בעיה אצל הילד שלנו מלחיצה אותנו, אך כאשר מדובר בבעיות נשימה, המצב מורכב שבעתיים.

חייבת להיות דרך יעילה יותר להתמודד עם בעיות נשימה אצל ילדים!

ואכן, יש כזו וההומאופתיה היא זו שמציעה אותה.
הומאופתיה מתייחסת לילד כאל מכלול ואיננה בודקת רק את השיעול או קוצר הנשימה הנוכחי, אלא סוקרת את הילד מרגע היווצרו ברחם, דרך כל תקופת ההיריון והלידה ועד למצב בו הוא נמצא כיום. היא חוקרת אספקטים שונים של התפתחותו והעדפותיו בהווה (כמו מזונות מועדפים), כמו גם פחדים, חששות וטראומות שהשפיעו עליו כבר בעת שהיה ברחם. המחקר ההומאופתי השלם, מטרתו להגיע לשורש הבעיה, לנקודה בה החל מה שגורם לו לחוות את אותם קשיי הנשימה אותם הוא חווה כיום.

מדוע כדאי להתחיל לבצע טיפול באסטמה הומאופתי בגיל מוקדם ככל האפשר?

במהלך הילדות מתפתחת המערכת החיסונית שלנו, אשר תלווה אותנו לאורך כל חיינו. חיזוק של המערכת החיסונית פירושה לא רק ילדים הרגישים פחות לזיהומים ומחלות, אלא אף בוגרים בריאים וחסונים יותר, אשר יוכלו להתמודד עם הווירוסים הנמצאים סבבינו בהצלחה מרובה יותר מאחרים. בנוסף לכך, טיפול באסתמה הומאופתי כבר מינקות, פירושו פחות אנטיביוטיקה, פחות כימיקלים שאנחנו חושפים אליהם את גופו הרך, פחות בדיקות מיותרות (שהשפעתן ניכרת גם בנפש הילד, ולא רק בגופו), פחות מחלות קשות, וגם את המחלות שיעבור כילד או כמבוגר, הוא יעבור בצורה קלה הרבה יותר בזכות עמידותה של מערכת החיסון שלו!

נשמע כמו משהו שכל הורה היה מאחל לילדו, לא?

לקבלת מידע נוסף אודות טיפול באסטמה באמצעות הומאופתיה
חייגו עכשיו 052-4448530 או צרו קשר דרך האתר