הילדות היא תקופה מופלאה, מלאה בשינויים והתפתחות תמידית, ההתפתחות של ילדינו היא מהירה ומלאה ברגעי קסם, ככל שהם גדלים האישיות שלהם יוצאת אל האור ומתגלה האופי הייחודי להם. יש את הנועזים והבטוחים ויש את הביישנים והזהירים, יש שיתפסו כל "וירוס" שזז ויש שתמיד יהיו חסונים ובריאים. עם הדרך מגיעים האתגרים הגופניים והנפשיים, הילדים שלנו תולים בנו את התקוות שלהם, שניתן להם את האהבה, האמונה והכח שהם זקוקים לו בדרך שלהם.

בילדות מתפתחת המערכת החיסונית ולכן חשוב לחזק אותה מה שיוביל את הילדים להיות פחות רגישים לזיהומים ומחלות. מערכת חיסונית חזקה בילדות תוביל אותם להיות אנשים בוגרים ובריאים יותר. הדרך לעשות זאת היא באמצעות הומאופתיה לילדים. 

הומאופתיה לילדים

חשוב לטפל במחלות ילדות מהשורש, וזה מה שאני עושה בקליניקה באמצעות הטיפול ההומאופתי. הטיפול הוא בטוח, עדין ויעיל לבריאות הילד שלך. ילדים אוהבים לבוא לקליניקה, הם משחקים ומציירים בזמן שאני בתשאול מקיף סביבם, הטיפול הוא רגוע וכמובן שלא פולשני והרמדיז הן ללא תופעות לוואי.

מה חשוב לדעת על טיפול הומאופתיה לילדים?

במהלך התשאול אני מחפשת את היוצא דופן , את מה שמייחד את הילד/ה, איך עבר ההריון הלידה וההתפתחות הראשונית, הכל יכול לרמז על הרמדי המתאימה.
הומאופתיה היא שיטה עדינה שעובדת בצורה מיטבית, ללא תופעות לוואי.
הומאופתיה לילדים היא יעילה ובטוחה, ואם נעשית בעקביות מחזקת את התינוק והילד ומפחיתה למינימום את הצורך באנטיביוטיקה ובביקורים דחופים אצל רופא הילדים.
תינוקות וילדים מגיבים מהר לרמדי הנכונה.
מטרת הטיפול היא לחדש את ההרמוניה. לכן, הטיפול מתמקד במציאת חוסר האיזון וטיפול בו. הטיפול מצליח גם לטפל בסימפטומים אחרים שמהם סובל הילד. זאת משום שבניגוד
לרפואה המערבית, המטפלת בסימפטומים, ההומאופתיה מטפלת בכלליות הגוף והנפש ולא רק בסימפטום מסוים.

הומאופתיה לילדים בגיל צעיר פירושה פחות תרופות כימיות ,פחות אנטיביוטיקה, פחות בדיקות מיותרות ופחות מחלות אקוטיות. הומאופתיה מגיל צעיר פירושה מבוגר בריא יותר.

מהלך טיפול הומאופתיה לילדים

  • שיחת טלפון
    תיבדק התאמה לטיפול, ינתן הסבר על הטיפול בבעיה ודרכים לפתרונה
  • פגישה בקליניקה
    בפגישה נערוך תשאול מקיף על עולמו הפנימי של הילד, הבנה של המצב הפיזי והנפשי, ינתן מרשם לרמדי הומאופתית.
  • מעקב וליווי טלפוני
    מומלץ לדווח על שינויים ולעדכן במצבו של הילד, ינתנו הנחיות מתאימות להמשך
  • סיום הטיפול
הומאופתיה לילדים